0

گوگل نشان می دهد که محبوب ترین جواهر موجود در دنیا کدام است.

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 9 آذر 1395 در ساعت 16 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نهایتا متوجه شدیم که کدام جواهر در دنیا بیشتر از همه در گوگل جستجو شده است.

فروشگاه اینترنتی استارت کالا :
حقیقتا هیچ چیز بهتر از یک قطعه جواهر خوب و زیبا به نظر نمی رسد. جواهراتی درخشان و زیبا که بتوان با رنگ های مختلف لباس ست کرد. ما هر چقدر هم که در این باره فکر کردیم هیچ اکسسوری ای بهتر از زیورآلات به ذهنمان نرسید. اما این مسئله این سوال را در ذهن ما ایجاد می کند که مردم بیشتر به دنبال چه نوع زیورآلات و جواهراتی هستند؟

راه های بسیاری زیادی وجود دارند که می تواند برای یافتن پاسخ این سوال به ما کمک کنند. اما خوشبختانه راه بسیار آسانی هست که می تواند به ما کمک کند. ما گوگل را داریم تا پاسخ این سوال هیجان انگیز را به آسانی به ما نشان دهد. گوگل با کمک منابع نامحدودش پاسخی را به ما داد که از نظر ما هم کاملا منطقی به نظر می رسد.

النگوی عشق کارتیه (The Cartier Love Bangle) جواهری است که بیش از هر چیز دیگری در گوگل توسط کاربران مختلف از سراسر دنیا جستجو شده است. با توجه به پژوهشی که توسط کمپانی کاروس (Karus) صورت گرفت، النگوی عشق کارتیه در یک ماه بیش از 350000 بار در گوگل جستجو شده است. البته این نتیجه خیلی هم ما را شگفت زده نکرد، چرا که برند کارتیه به تولید جواهرات زیبا و لوکس معروف است. شاید این امر که افراد مشهوری از جمله بازیگران هالیوود نیز از این النگو استفاده می کنند بر محبوبیت آن و تمایل افراد برای جستجوی آن در اینترنت افزوده باشد.

النگوی عشق کارتیه پر جستجو ترین جواهر دنیا آمار گوگل کاملا صحیح به نظر می رسد چرا که النگوی کارتیه بسیار محبوب و دوست داشتنی است. این النگو دارای طرحی کاملا ساده است که با هر رنگ لباس به راحتی ست می شود. مثلا به دست کردن آن را با تی شرت و شلوار جین همانقدر زیبایی دارد که به دست کردن آن با لباس شب در یک مجلس با شکوه زیبایی دارد.

النگوی عشق کارتیه با هر ست لباس مناسب است
منبع: Yahoo

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟ دوشنبه 21 اسفند 1396 در ساعت 11 : 6 دقیقه
قلاب بافی روی برگ یکشنبه 19 آذر 1396 در ساعت 13 : 59 دقیقه
رنگ سال 2018 شنبه 18 آذر 1396 در ساعت 12 : 19 دقیقه
نمایش آثار عجیب و خارق العاده دوشنبه 22 آذر 1395 در ساعت 10 : 17 دقیقه
ساخت جواهرات از دندان انسان چهارشنبه 19 آبان 1395 در ساعت 15 : 19 دقیقه
ساخت انگشتر از صدای افراد یکشنبه 2 آبان 1395 در ساعت 14 : 44 دقیقه
آیا شما به داشتن جواهرات دافع حشرات علاقه مندید؟ پنجشنبه 22 مهر 1395 در ساعت 12 : 32 دقیقه
نمایش همه
علاقه مندی ها ()