0

نمایش آثار عجیب و خارق العاده

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 22 آذر 1395 در ساعت 10 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به نمایش گذاشتن جواهرات عجیب و غریب و فوق العاده در گالری هنر کرایستچرچ (Christchurch)

فروشگاه اینترنتی استارت کالا : ظروف آشپزخانه، اسباب بازی کودکان و تاکسیدرمی حیوانات-همه این ها موجودند، شما کدام یک را می خواهید؟ پیشنهاد می کنیم که از آثار فوق العاده ای که در آخرین گالری هنر کرایستچرچ به نام 0+0=0 توسط هنرمند تاثیرگذار و صاحب جایزه نیوزیلندی تحت نام لیزا واکر ارائه خواهد شد دیدن فرمایید. این آثار از تاریخ جمعه 16 دسامبر به نمایش گذاشته شده خواهند شد، هدف واکر از ساختن و به نمایش عموم گذاشتن تمامی این آثار نشان دادن این امر است که جواهرات نباید همیشه در یک قالب ساخته شوند.

یکی از نگهبانان نمایشگاه به نام فلیسیتی میلبورن (Felicity Milburn) می گوید: "واکر به طرز خستگی ناپذیری انتظارات ما را تغییر می دهد. وی اعتقاد دارد اگر پلاستیک می تواند قطعه ای جواهر باشد، پس چرا چوب و مجسمه هالوین نتوانند باشند؟" این نگهبان افزود:" اگر جواهرات سنتی که شامل سنگ های قیمتی و یا فلزات گران بها هستند امروزه ارزشمند و زینت بخش هستند، کارهای او  می توانند در آینده گنجینه فرهنگ امروز ما باشند."

آثار لیزا واکر

در این نمایشگاه آثار متفاوتی وجود دارد، از سنجاق سینه ساخته شده از مواد دور ریختنی، تا گردنبند ساخته شده از فلز درخشان، یا گردنبند ساخته شده  از میوه های پلاستیکی. همه این ها در نمایشگاه 0+0=0 موجودند،  این نمایشگاه به دنبال آن است تا تماشاگران را در برابر دنیای مصرف گرایی به چالش بکشد و انتظارات آن ها را تغییر دهد.

میلبورن می گوید که : " آثار واکر عمدتا عجیب و غریب، خنده دار و جنجالی هستند. آثار او با آنچه ما در زندگی روزمره خود می بینیم در تناقض می باشد و به نحوی تخیلی و هیجان انگیز محسوب می شود."

لیزا واکر برای توضیحات بیشتر در رابطه با کارهایش مکالمه ای رایگان در روز چهارشنبه 15 فوریه ترتیب داده است.

نشریه جدیدی در رابطه با آثار لیزا واکر توسط دنت-د-لئون (Dent-de-Leone) در لندن منتشر شده است که در همین نمایشگاه به هنگام بازدید از آثار وی، قابل مشاهده خواهد بود.

 منبع: scoop

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟ دوشنبه 21 اسفند 1396 در ساعت 11 : 6 دقیقه
قلاب بافی روی برگ یکشنبه 19 آذر 1396 در ساعت 13 : 59 دقیقه
رنگ سال 2018 شنبه 18 آذر 1396 در ساعت 12 : 19 دقیقه
نمایش آثار عجیب و خارق العاده دوشنبه 22 آذر 1395 در ساعت 10 : 17 دقیقه
ساخت جواهرات از دندان انسان چهارشنبه 19 آبان 1395 در ساعت 15 : 19 دقیقه
ساخت انگشتر از صدای افراد یکشنبه 2 آبان 1395 در ساعت 14 : 44 دقیقه
آیا شما به داشتن جواهرات دافع حشرات علاقه مندید؟ پنجشنبه 22 مهر 1395 در ساعت 12 : 32 دقیقه
نمایش همه
علاقه مندی ها ()